Holan Karel (Praha 1893 – 1953 Praha)
Zátiší s jablky, signováno vpravo dole K. Holan, olej/karton, 23 x 30 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |